Staňte sa mojim klientom

Dosahujte svoje ciele ľahšie so svojim privátnym konzultantom

Viac než iba klient

So svojimi klientmi rád nadväzujem dlhodobé profesionálne aj osobné vzťahy, ktorých podstatou je hlbkové poznanie cieľov a potrieb, z čoho vyplýva na mieru šité finančné a realitné poradenstvo a poradenstvo v oblasti online a kariéry. 

Na prvom nezáväznom stretnutí si môžeme prejsť Váš príbeh, životné skúsenosti a priority do budúcnosti. Môžeme sa pozrieť na oblasť financií a realít, akú úlohu zohrávajú vo Vašom živote a ako by som Vám s tým mohol pomôcť. Z hľadiska online a kariéry sa môžeme pozrieť na to, čo pre Váš život dáva zmysel, alebo čo Vás naopak zožiera, zahlcuje a brzdí.

Pre svojich klientov ponúkam:
  • analýzu realitných potrieb
  • vypracovanie finančného plánu
  • profesionálne finančné a realitné služby
  • osobný mentoring
  • kariérne a online poradenstvo

Som Vám vždy po ruke

Osobne sa môžeme stretnúť v Trnave, Bratislave či v okolí a po celom Slovensku kedykoľvek prostredníctvom telefonátu či online hovoru. 

V dnešnej digitálnej dobe dokážeme spolupracovať na diaľku takmer vo všetkých oblastiach. Live stream namiesto obhliadky nehnuteľnosti, 3D vizualizácia namiesto vlastnej predstavivosti či Zoom call namiesto mentorstva na osobnom stretnutí? Takmer akúkoľvek tému dokážeme prejsť aj online a šetriť čas a chrániť svoje zdravie.