Správa sociálnych sietí a grafika

Aktívne spravujem sociálne siete viacerým partnerom, vrátane projektu Živé Pivo a českého pivovar Bakalář

Sociálne siete pomáhajú vášmu podnikaniu

 

Pravidelnosť

Svoju publikum naučte na to, že ste tu vždy pre nich. Komunikujte všetky novinky, reagujte na správy 24/7 a denne publikujte príbehy. Tým sa pravidelne dostávate na oči svojmu publiku.

Rôznorodosť

Nebojte sa experimentovať a pri tvorbe obsahu nehľadajte dokonalosť. Niekedy aj obyčajná textová správa bez fotky urobí viac akoby ste trávili prípravou fotky niekoľko hodín. Využívajte fotografie, video, príbehy, REEL, kľudne aj Youtube kanál. Niekedy je menej viac, ale platí to aj naopak.

Efektivita

Nenechávajte všetku svoju prácu na sociálnych sieťach iba na mobil. Používajte rôzne aplikácie, ktoré vám uľahčia činnosť na sieťach, príspevky plánujte a nebojte sa toho, že toho dávate na sociálne siete veľa - je to vždy lepšie ako toho dávať menej.

Kreativita na dennom poriadku

Všetky podklady na sociálne siete si pripravujem sám. Denne sa stáva, že niečo fotím, točím, píšem a potom to upravujem a plánujem do obsahového kalendára. 

Na prípravu fotografií používam poloprofesionálnu zrkadlovku Canon 250D s 3 typmi objektívov, na rýchle fotky však postačí aj špičkový iPhone 12 PRO MAX, ktorý zároveň slúži na prípravu videí.

Obsah je základ

Môžete mať akokoľvek dobrý produkt, ak ho neviete predať a ukázať svojim zákazníkom, ostane ležať zaprášený v sklade.

Ako sa hovorí "Content is King", ale kto má chuť stále niečo tvoriť a vymýšľať?

Rád Vám pomôžem s tvorbou rôznorodných vecí - textov, grafiky, foto-video, podkladov na web či sociálne siete.