Buďte Koučom svojho života

Nedovoľte iným rozhodovať o Vašej kariére. 

Životný reštart tu a teraz

Poznáte ten pocit, keď si nie ste istí už ničím v živote? Vaša kariéra stagnuje a Vy máte pocit, že máte naviac? Ste pripravení vystúpiť zo svojej komfortnej zóny? Chcete byť úspešní a spokojní?

Využite služby karierného poradenstva alebo sa pridajte do môjho tímu v Senci a novo zakladanej kancelárie v Trnave a buďte spolu so mnou viac ako len privátni konzultanti či špecialisti. Využite svoje bohaté skúsenosti na to, aby to neboli iba kolonky v životopise, ale aby sa stali základom pre Vašu úspešnú budúcnosť. 


" Úspešní ľudia majú značnú fantáziu, ktorá im umožňuje vidieť sa už dnes takými, akými chcú byť zajtra."

Kariérne poradenstvo inak

Buďte lídrom svojej kariéry

Zažite ten pocit, keď Vaše povýšenie a plat je naozaj čisto vo Vašich rukách. Keď neide o to, ako si s kým "rozumiete", ale podstata je vo Vašich výsledkoch. Buďte tým, ktorého iní vnímajú ako lídra vo svojej oblasti. 

Budujte svoj brand

Zdieľajte svoje skúsenosti, svoje úspechy, svoje zlyhania. Venujme sa správnemu self "developmentu" a self "marketingu". Komunikujte otvorene so svojim okolím, pretože aj Vy ste len človek. 

Neustále učenie sa

Učme sa od seba navzájom, učme sa zo všetkých možných zdrojov, nestagnujme. Vysokú školu môže mať každý, o titul však môžete prísť. Vaše cenné skúsenosti a poznanie Vám však nikto nevezme. 

Staňte sa členom môjho tímu privátnych konzultantov

Máme zázemie v Senci, pripravujeme však otvorenie kancelárie v Trnave

 

Aktuálne hľadáme:

Realitných a finančných špecialistov

ktorí sa budú starať o zverené a vlastné obchodné príležitosti v oblasti realít a financií (od 05/2021)

Komunikačného špecialistu

ktorý sa bude venovať rozvoju obsahu na našich webových portáloch a sociálnych sieťach (od 07/2021)

Office asistenta/ku

ktorý/á bude v Trnave zabezpečovať chod kancelárie a asistovať pri práci tímu realitných a finančných špecialistov (od 07/2021)


V 2. polovici roku 2021 budeme obsadzovať aj tieto pozície:

 • kariérny lektor/ka (nutná VŠ a 5 rokov praxe - oboje v oblasti personálneho rozvoja)
 • fotograf/kameraman (na úkolovej báze, živnosť)

Požiadavky na uchádzačov

Hľadáme ambicióznych ľudí, ktorí majú ozajstný záujem presadiť sa na trhu realít a financií a očakávajú zázemie stabilnej a silnej spoločnosti a motivujúci úspešný tím kolegov a lídrov.

Vítame manažérov svojej kariéry, ktorí chcú spoločne so mnou pracovať ako privátni konzultanti ideálne v geografickej oblasti Bratislavského a Trnavského kraja.

Práca v našom tíme v spoločnosti Broker Consulting,a.s. ponúka silné zázemie, vrátane používania moderných a inteligentných technológií a postupov. Sústredíme sa na kvalitu, nie kvantitu, náš osobný imidž je odrazom našich osobností a skúseností.

Základné požiadavky
 • Vysokoškolské vzdelanie min. 1. stupňa
 • Angličtina (hovorová)
 • Orientácia v odbore realít a financií
 • Technické zručnosti
 • Vlastné auto, telefón, notebook a iPad (asistent/ka nepotrebuje)
 • Oblasť okresov Trnava, Senec, Pezinok, Bratislava je značka ideál

Neustále učenie sa

V tejto práci a v mojom tíme sa ... 

... stanete odborníkmi vo svete realít a financií, naučíte sa množstvo vecí v súvislosti s komunikáciou s klientmi a spolupracovníkmi v tíme, priučíte robiť dobrý marketing seba a tiež efektívny marketing na realitnom trhu. 

Navyše sa naučíte:
 • vytvárať správny obsah na sociálne siete,
 • ako efektívne pracovať s nástrojmi ako profesionálne foto a video,
 • využívať inteligentné nástroje finančného a realitného manažmentu,
 • pracovať s dátami, ale aj s ľuďmi,
 • a plno ďalších vecí, odo mňa, od seba navzájom.

Táto práca je vhodná pre čerstvých absolventov, ako aj skúsených pracovníkov. Je možné ju vykonávať na plný aj čiastočný úväzok, ako aj popri inej práci. Pre prácu je nutné si založiť živnosť (práca asistenta je formou na dohodu alebo skrz externé financovanie). Okrem potreby vlastného základného technického vybavenia nie je nutná žiadna finančná investícia či vstupný kapitál.

V prípade obsadenia pozície Asistent/ka pre Trnavu (až po založení kancelárie) je tento pracovník taktiež nasadený do kariérneho systému spoločnosti Broker Consulting, a.s. O obsadzovaní budúcich pozícii budeme včas informovať na webe a sociálnych sieťach.

Ing. Ján Staškovič, STGroup&Co., s.r.o., konateľ

Teším sa na vás!