Ing. Ján Staškovič

Váš Realitný špecialista

Môj život, moje skúsenosti, moje hobby

Mám 3 krásne dcérky a partnerku, bývam v Trnave a milujem Apple a skvelé jedlo

Skúsenosti nás robia tým, čím sme

Nič nie je vzácnejšie ako niečo prežiť. Prežiť, zažiť a poučiť sa z toho. Zanechať niečo po sebe pre budúcnosť. Som ten typ, ktorý už skúsil veľa vecí v živote, mám za sebou bohatú manažérsku a líderskú kariéru, ale je niečo, čo je pre mňa najviac - a to je SLÚŽIŤ ĽUĎOM A DOBREJ MYŠLIENKE. Robiť veci s pridanou hodnotou a nepozerať v prvom rade iba na zisk a profit. 

Zabezpečovať takú službu, ktorá mení ľuďom životy. Službu, ktorej odovzdám to najlepšie zo seba.

Môj príbeh v skratke

Vysoká škola

Vyštudoval som Športovú Obchodnú akadémiu v Prešove a Ekonomickú univerzitu Bratislava - Podnikovohospodársku fakultu v Košiciach. Počas VŠ som bol aktívnym členom študentskej organizácie AIESEC Slovensko / Košice.

Pracovné skúsenosti

Po štúdiu som sa zamestnal v spoločnosti Procter&Gamble SR, odkiaľ som po takmer 5 rokoch odišiel do Mars SR a neskôr do Philip Morris Slovakia - všetko manažérske pozície. Tieto 3 svetoznáme korporácie ma veľa naučili. V roku 2017 som manažoval developerský projekt Lastovičky v Novej Dedinke.

Hobby

Mojim hobby v posledných 3 rokoch sa stalo remeselné pivo, vďaka čomu som získal skúsenosti s tým, ako riadiť firmu a budovať úspešnú značku (www.zivepivo.sk)

Môj známy mi raz povedal "V deň, keď sa objavíš vo Forbse, už nemusíš ísť do práce" ... a ja som od tej chvíle makal ešte viac ... 

 ... aj keď som sa obchodovania s pivom vo finále vzdal, bolo to pre mňa obrovské ponaučenie a z titulky vo Forbes cítim doteraz veľkú hrdosť na seba a celý tím, ktorý sa podieľal na rozvoji môjho pivného podnikania.

Staňte sa mojim klientom