Zverte realizáciu štandardu a interiéru vášho domu odborníkom

Gratulujeme k rozhodnutiu a kúpe nového bývania. Po strastiplnej ceste získania svojej nehnuteľnosti kúpou a financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru vás teraz čaká ďalšia neľahká úloha - realizovať štandard a interiér / exteriér vášho domu. Tí, čo si tým už prešli, uznajú, že to vôbec nie je ľahká úloha a čaká vás množstvo menších či väčších rozhodnutí. Riešenie na mieru od interiérového štúdia Solidis.sk vám celý tento proces maximálne uľahčí. Ale poďme krok po kroku.

Celý dizajn interiéru dvojdomov v projekte JACHCEMBYTVDOME.SK je navrhnutý v minimalistickom móde, ktorý zohľadňuje súčasné trendy v interiérovom dizajne a vychádza zo skúsenosti dizajnéra interiérového štúdia SOLIDIS. Nesie sa vo svetlých farbách, ktoré dodávajú interiéru jemný charakter.

Realizácia interiéru podľa tohto návrhu a úprav, ktoré si klient vyžiada bude vykonávaná profesionálmi, ktorí spolupracujú s interiérovým štúdiom SOLIDIS. Klienti sa nemusia o nič starať, stačí sa len nasťahovať.

Pdorys_3Djpg

Interiérové dvere

Dvere sú značky POL-SKONE - folióvané dvere AMBER, plné hladké prevedenie, falcové. Cena komplet aj s montážou 1593 eur (stiahnuť cenovú ponuku TU).

FHD_013jpg

Podlaha

Základ tvorí laminátová podlaha EGGER - DUB BARDOLINO (192x1292mm) s bielou MDF soklovou lištou a prechodovými a ukončovacími lištami DUB Alba. Cena materiálu a montáže je 2566,16 eur (stiahnuť cenovú ponuku TU)

Kúpeľňa

Pripravené sú 2 alternatívy - Concept a Hansgrohe. V dizajn manuáli si môžete pozrieť konkrétne prvky použité v návrhu kúpeľne (stiahnuť dizajn manuál TU). Cena v ponuke pre obe alternatívy zahŕňa materiál ako aj kompletnú realizáciu (stiahnuť nacenenie TU).


FHD_026jpg

FHD_023jpg

Kuchyňa

Aktuálne dostupná ponuka kuchynských spotrebičov značky TEKA s 10% zľavou vrátane dopravy (stiahnuť cenovú ponuku TU). Návrh realizácie kuchyne bude dostupný čoskoro a ku nemu pripravíme samostatný článok.

FHD_004jpg

Pripravil sa aj návrh všetkých doplnkov zobrazených v návrhu (zväčša v IKEA), ktorý si môžete stiahnuť na linku TU

V ďalšom článku sa pozrieme na presný návrh kuchynskej linky ako aj ostatných izieb - pracovne, detskej izby, spálne a obývačky.