Vymeňte byt za 4-izbový dom a poďte bývať do Veľkých Úľan, len 15km od Senca

Na predaj máme 4-izbový, veľmi dobre dispozične riešený rodinný dom, ktorý je súčasťou dvojdomu nachádzajúceho sa v dedinke Veľké Úľany, ktoré sú vzdialené len 15 km od mesta Senec. Dom sa nachádza v obľúbenej a rozvíjajúcej sa lokalite s názvom Ekoosada a ponúka úžitkovú plochu 87m2. Prislúcha k nemu dostatočne veľký pozemok o výmere 400m2, na ktorom si noví majitelia môžu vychutnať rannú kávičku na terase v záhrade.Dom sa predáva v štádiu holodom, ktorý zahŕňa:

  • Interiér: potery, stierky, biela farba na stenách, podlahové kúrenie s termostatom v každej izbe, rozvody vody a inštalácie, bojler
  • Exteriér: zarovnaný terén, obrubníky s navezeným makadamom, vybetónovaná terasa, pletivový plot v zadnej časti pozemku (záhrada), exteriérová omietka.
Ponúkame domy v rôznych etapách výstavby:

1. etapa: dokončený- môžete bývať ihneď
2. etapa: rozostavaný- približné dokončenie jún 2021
3. etapa: plánovaný- približné dokončenie september 2021

Dom ponúka množstvo výhod a benefitov. Jednou z najväčších výhod je jeho dispozícia. Pri vstupe do domu sa aj po pravej aj po ľavej strane nachádzajú 2 izby, ktoré môžu slúžiť ako detské izby, pracovňa, prípadne hosťovská izba alebo posilňovňa. Kúpeľňa spojená s WC je veľmi priestranná a je predpripravená aj na sprchový kút a aj na vaňu.

Dominantou celého domu je priestranná presvetlená obývacia izba s kuchyňou a jedálenskou časťou o výmere 32m2, z ktorej vedie priamy vstup na terasu do záhrady. Vedľa sa nachádza spálňa taktiež s prístupom do záhrady a so šatníkom, ktorý určite ocení hlavne nová majiteľka. Veľkou výhodou je priestranná technická miestnosť, do ktorej možno umiestniť práčku.

Ďalšou výhodou toho domu je jeho cena. Len za 125 000 EUR máte k dispozícii priestranný dom, ktorý si môžete zariadiť podľa vlastných predstáv, spolu s dostatočne veľkým pozemkom. Pre lepšiu predstavivosť sme pre Vás pripravili 4 zaujímavé vizualizácie so zvieracou tematikou, ktoré Vám lepšie pomôžu predstaviť si Vaše vysnívané bývanie. Preferujete čiernu farbu ako čierny panter? Alebo radi meníte farby ako chameleón? Ak chcete zistiť, aké zviera sa vo Vás skrýva, kliknite na www.jachcembytvdome.sk a dozviete sa viac.

Projekt Vek any Chameleon_Unnamed Space-6jpeg

Reálny návrh interiéru pripravuje partnerské štúdio Solidis (súčasťou návrhu je okrem kuchynskej linky aj všetok nábytok na mieru v každej izbe za dostupnú cenu).

Lokalita

Veľké Úľany ležia na juhozápadnom Slovensku na Podunajskej nížine medzi Malým Dunajom a Čiernou Vodou, 15 km juhovýchodne od Senca a 12 km juhozápadne od Galanty.
Ostatné vzdialenosti:
- 28 km od Šamorína
- 35 km od Dunajskej Stredy
- 37 km od Trnavy
- 49 km od Bratislavy

Veľké Úľany poskytujú kompletnú občiansku vybavenosť, nachádza sa tu materská škola, základná škola, lekár, zubná ambulancia, lekáreň, reštaurácie. Na okraji obce sa nachádza rekreačné stredisko Modrá Perla. Areál strediska ponúka 2 bazény s vyhrievanou vodou, obklopené sú trávnatou plochou slúžiacou na ležanie.

horizontal ulanyjpg

V blízkosti sa nachádzajú ďalšie atrakcie, ktoré určite ocenia hlavne rodinky s deťmi ako napr. Malkia park, kde svoj nový domov našli zástupcovia mnohých rodov mačkovitých šeliem (levy, tigre, leopardy, jaguáre, rysy, pumy, gepardy). Ďalšou zaujímavou atrakciou je Oáza sibírskeho tigra alebo neďaleké Slnečné jazerá, ktoré sú obľúbené hlavne v letných mesiacoch a ponúkajú rozmanité možnosti na šport, relax alebo spoločenský život. Skôr narodeným určite zaujme, že v blízkosti sa nachádza golfové ihrisko, alebo Slovakia ring.

Odhadované mesačné náklady: 100€
Cena: 125 000 EUR (holodom)

Názor makléra:
Ponuka bývania v tomto rodinnom dome je ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú vymeniť svoj byt za dom. Rodinný dom ponúka množstvo výhod a benefitov a určite splní všetky požiadavky na kvalitné a moderné bývanie.

V cene sú započítané komplexné právne služby, správne poplatky na katastri a poplatky za overenie podpisov u notára. V prípade záujmu zabezpečíme rýchle a nezávislé poradenstvo v oblasti financovania kúpy a získanie najvýhodnejších podmienok pre hypotekárny úver podľa podmienok kupujúceho. Ak Vám hypotéku nevybavíme, rezervačný poplatok Vám vrátime v plnej výške

Všetky dôležité informácie, vizualizácie nájdete na www.jachcembytvdome.sk