Systém inteligentnej inzercie nehnuteľnosti nám pomáha predať Vašu nehnuteľnosť efektívnejšie

Predstavte si, že idete sami predávať svoj byt. Viete, že to bude náročné, no veríte si, že to zvládnete. Veď každý byt sa raz predá. Najpravdepodobnejšie sa zrazu ocitnete na jednom z realitných portálov, ktorý Vám napadne ako prvý. Na niekoľkýkrát urobíte konečne ten správny inzerát, dáte tam nejaké fotky svojho bytu, ktoré ste urobili ešte pri kúpe. Ešte v ten deň sa vám ozve asi 5 realiťákov, asi 5 zákazníkov (z ktorých sa vykľujú nakoniec realiťáci). Popritom asi 5 ďalších zrušíte, lebo sa už nevládzete vyhovárať, že vy si to chcete predávať sami. S tými neoblomnejšími sa dohodnete, že sa môžu prísť na byt pozrieť, iných odbijete a číslo si premenujete na "NEDVÍHAŤ". Po stretnutí s tými šikovnejšími sa váš byt ocitne na ďalších 5 inzertných realitných portáloch, všade vyzerá inak, všade iná cena, iný kontakt, iné fotky. Máte z toho veľkú hlavu, ale ste radi, že ste s nikým nepodpísali zmluvu o exkluzivite, aj keď jeden z tých realiťákov si to takto označil a márne sa snažite mu to na telefóne vyhovoriť. Aj jeho si prepíšete na "NEDVÍHAŤ - JE TO KLAMÁR"

A tak to ide dookola. Nebaví vás to. Je v tom chaos. Jednoducho nemáte nad tým kontrolu.

NÁŠ SYSTÉM INTELIGENTNEJ INZERCIE V SPOJITOSTI S VÝHRADNÝM PREDAJOM VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTI VÁS ZBAVÍ VŠETKÝCH TÝCHTO STAROSTÍ. 

Na spoločnom stretnutí pri nábere nehuteľnosti si vypíšeme cez iPad všetky vlastnosti Vášho bytu, urobíme si vlastné základné rozpoznávacie fotky, zapíšeme si detaily pôdorysu. Po podpise objednávky prípadne výhradnej zmluvy sa Váš byt dostane do našej databázy, z ktorej potom vytvárame jednotnú komplexnú prezentáciu Vášho bytu, ktorá je synchronizovaná s inzerátom na vybraných TOP inzertných portáloch. Pri každej ďalšej úprave sa tieto úpravy automaticky upravia aj na inzertných portáloch. Zároveň vieme v našom systéme ponuku prezentovať medzi našimi spolupracovníkmi a ich klientami a tak zistiť, či sa u nich nenachádza už potenciálny kupujúci (častokrát tam nájdeme aj takých, ktorí už majú predschválený hypotekárny úver).

Po nábere nehnuteľnosti a podpise zmluvy o výhradnej spolupraci nasleduje:
  • profesionálne nafotenie nehnuteľnosti so zameraním na silné stránky nehnuteľnosti s citom pre detail
  • tvorba pútavej video prezentácie (v prípade, že je nehnuteľnosť k tomu vhodná)
  • príprava kreatívnej 3D vizualizácie (podľa možností aj návrhu novej dispozície)
  • nacenenie nehnuteľnosti (podľa potreby je možné vykonať aj profesionálny audit nehnuteľnosti so spolupracujúcou firmou)
  • okrem samotného inzerátu na firemné weby a inzertné portály aj príprava komplexnej marketingovej komunikácie nehnuteľnosti online (podklad pre instagram/facebook posty a stories, reklamné bannery na naše webové stránky, upload videa na youtube, vytvorenie prezentačných stránok na webe janstaskovic.sk a i.)
V prípade potreby vieme priamo z našich systémov aj podporiť inzerciu formou plateného obsahu. Váš inzerát sa vyskytne aj na našich firemných stránkach REALITYSPOLU.SK ako aj na našej vlastnej stránke. Zároveň vieme využiť aj iné webové portály, kde sa dá umiestniť naša reklama vo forme bannerov.

Jednoducho každá nehnuteľnosť je prezentovaná tak, akoby bola naša vlastná. V inzeráte nechýba žiadna dôležitá informácia. Navyše, potenciálni kupujúci nás vedia vždy kontaktovať na firemné call centrum na čísle 0800 115 115, kde naši kolegovia spracujú telefonát a nám príde automaticky echo, že nám klient volal na tú ktorú nehnuteľnosť. Šikovné?

Prečo to všetko?

Lebo my robíme reality inak.

Áno, na začiatku je nutné si zavolať a nebyť otravný, no od prvého momentu budete cítiť, že môžeme byť pre Vás ten správny partner na predaj Vašej nehnuteľnosti. Vďaka našim systémom práce predáte svoju nehnuteľnosť pohodlnejšie, rýchlejšie a za lepšiu cenu. 

Ak chcete vedieť 3 základné dôvody, prečo robíme predaj nehnuteľnosti inak, čítajte VIAC TU.

KONTAKTUJTE NÁS

Zabudnite na to, čo ste čítali na začiatku článku, zverte predaj svojej nehnuteľnosti nám a vyhnete sa všetkým týmto starostiam a problémom.