Novostavby s kompletnou realizáciou štandardu a interiéru vám ušetria čas

Projekt rodinných dvojdomov vo Veľkých Úľanoch poskytuje šikovnú dispozíciu domu s úžitkovou plochou 87 metrov štvorcových. Tento priestor je vhodný najmä pre mladé rodiny s deťmi, ktoré chcú bývať v menšej obci, mať k dispozícii šikovný pozemok a dostatok priestoru prácu z domu a pre 1-2 deti, prípadne pre starší pár, ktorý by mal rád priestor pre rodinu a hostí na krátkodobé návštevy a priestor pre aktívny oddych.

Interiérové štúdio SOLIDIS pripravilo kompletný návrh štandardu a interiéru, čo zahŕňa okrem podláh a dverí aj kompletnú kuchynskú linku so spotrebičmi značky TEKA a tiež všetok nábytok pre obývaciu izbu a 3 izby. Vyhotovenie kúpelne je samozrejmosťou a vy si tak nemusíte robiť starosti so zháňaním majstrov a nábytku pre svoje nové bývanie. Profesionáli, ktorí spolupracujú so štúdiom, sa o všetko postarajú. Jedinou vašou starosťou je si po kúpe nehnuteľnosti dohodnúť stretnutie s predajcom štúdia SOLIDIS a doladiť farebné detaily, prípadne nejaké úpravy v návrhu. 

Domy sú v ponuke za 129 000 eur v štádiu holodom. Cenová ponuka štandardu a kompletného interiéru bude dostupná čoskoro.

Pdorys_3Djpg
VIAC O PROJEKTE SI MÔŽETE POZRIEŤ AJ NA JACHCEMBYTVDOME.SK

Hlavná obytná miestnosť - obývačka spojená s kuchyňou bola navrhnutá tak, aby splývala s obdlžníkovou dispozíciou - od vstupnej chodby sa teda tiahne koridor takmer až do záhrady. Kuchyňa v tvare U je navrhnutá tak, aby obsahovala aj jedálenský stôl a menšiu knižnicu zo strany od obývačky. Do obývacej izby sa zmestí aj veľký L-kový gauč. 

FHD_002jpg
FHD_001jpg

V obývacej izbe sú elegantne zladené svetlé odtiene šedej a hnedej, v jednej farebnej harmónii sú závesy, koberec ako aj farba maľovky (prípadne decentnej šedej tapety). 

FHD_026jpg

Kúpeľňa je farebne ladená v podobnom duchu ako celý interiér domu a poskytuje ako sprchový kút, tak aj vaňu. 

FHD_008jpg
FHD_009jpg
FHD_011jpg

3 spálne sú v návrhu koncipované pre 1 dieťa, po dohode sa dá samozrejme projekt nastaviť aj pre 2 prípadne 3 deti. V hlavnej spálni je za bielymi dverami šikovne skrytý šatník. Ďalšia izba je navrhnutá ako detská izba, pričom tá druhá izba je pripravená ako pracovňa.

FHD_021jpg

FHD_019jpg
FHD_016jpg
FHD_017jpg
FHD_013jpg

V prípade záujmu o obhliadku sa poponáhľajte, v ponuke dokončených domov je už iba 1 jediný. Ďalšie v ponuke sú rozostavané domy rovnakej dispozície, ktoré budú dokončené v Júni a v Septembri roku 2021. Kontaktujte ma na 0911 648 669 - rád vám ich osobne ukážem.