Môj príbeh začína v roku 2021, lebo zmeniť sa dá už iba budúcnosť

V roku 2021 som sa rozhodol využiť svoje skúsenosti a zručnosti a venovať sa práci privátneho konzultanta, prioritne v oblasti realít, kúpe a predaji nehnuteľnosti, a v oblasti financií, oboje činnosti ako mandatár spoločnosti Broker Consulting, a.s. Čo sa týka realít, okrem riešenia nehnuteľností fyzických osôb sa chcem sústrediť na prácu pre menších developerov a staviteľov a pomáhať im realizovať svoje projekty po marketingovej a obchodnej stránke. 

Po mnohoročnom pôsobení vo veľkých svetovo známych korporáciách ako napr. Procter&Gamble, Mars či Philip Morris na manažérskych pozíciách v oblasti obchodu, účasti v manažmente startupu Feedo, práci na developerskom projekte Lastovičky v Novej Dedinke a taktiež pôsobení v podnikaní v oblasti s remeselným pivom (pod značkami Beer Station či webový portál a e-shop Živé Pivo) v Trnave som sa rozhodol vrátiť ku tomu, čo ma počas týchto 10 rokov bavilo najviac - práca s realitami. Moje pôsobenie nebudem limitovať na Trnavu, ale aj na bratislavský kraj a blízke či širšie okolie podľa dohody. 

Každý z nás môže napísať svoj vlastný príbeh. Môže byť koučom svojho života. No dá sa to len tu a teraz. Pozerať sa už iba do budúcnosti, lebo minulosť už nezmeníme. Aký bol ten môj príbeh a kam smerujem? Prečo sa idem venovať týmto 4 oblastiam (reality, financie, kreatíva, kariéra)?

PREČO REALITY?

 1. Lebo ma vždy bavili nehnuteľnosti, relácie o bývaní, interiérovom či exteriérovom dizajne či architektúre, realizácie záhrad a veľkých developerských projektov
 2. Lebo som v roku 2017 pracoval s developerom na realizácii projektu Lastovičky a veľmi ma to bavilo
 3. Lebo predávať byt či dom cez inzerát v novinách už nie je v móde. IN je tvoriť kreatívne foto / video prezentácie, 3D vizualizácie, využívať rôzne inteligentné technológie, ktoré pomáhajú predávajúcim aj kupujúcim sa zorientovať v ponuke a nájsť to svoje vysnívané bývanie. A to ma na tom najviac baví
Korytnicka prerabka_Korytnicka prerabka-2jpeg

PREČO FINANCIE?
 1. Lebo financie sú základom zdravého života. Môžu kaziť charakter, keď ich je veľa, no niekedy aj vtedy, keď ich je málo. Rád pomôžem všetkým, ktorí chcú financie zarobiť, ktorí sa chcú s financiami naučiť nakladať a ktorí chcú, aby im jednoducho pomohli komfortne vždy vtedy, keď to najviac potrebujú
 2. Lebo mať poriadok vo financiách a stanovený jasný a prehľadný finančný plán je dôležité pre každého, bez rozdielu výšky príjmu či karierného postavenia.
 3. Lebo REALITY a FINANCIE idú komfortne SPOLU ruka v ruke pri riešení svojho vysnívaného bývania. Môj zámer je vytvoriť širší tím, v ktorom budú aj realitní aj finanční špecialisti, ktorí dokážu efektívne splniť váš sen o bývaní. 
IMG_2004jpg

PREČO KREATÍVA?

 1. Lebo aj v čase pandémie išlo všetko do online a bolo nutné sa vynájsť a tvoriť nové business modely. 
 2. Lebo je dôležité vedieť odprezentovať seba, svoje produkty či celý svoj biznis v online priestore. Už to nie je len o tom "urobím si webovú stránku, lebo musím". Už to je o 360° kreatíve a tvorbe prezentačnej stratégii, kde každý jej prvok má svoj význam.
 3. Lebo niekedy sa zabúda na to, že offline potrebuje aj online a podobne je tomu aj naopak. Vytvoriť správnu kombináciu online a offline komunikácie a dať svojmu nápadu správnu kreatívu je základom úspechu.

PREČO KARIÉRA?
 1. Lebo ja sám mám za sebou bohatú kariéru a tá sa skladá z obrovského množstva skúseností, ktoré chcem odovzdávať ďalej a nenechať si ich len pre seba
 2. Lebo chcem učiť ľudí byť koučami svojho života, svojej kariéry s cieľom dosiahnuť trvalé šťastie a spokojnosť.
 3. Lebo som vždy aktívne premýšľal, čo sa mi to deje a prečo asi. Zo všetkých životných kariérnych udalostí som sa snažil brať patričné ponaučenie a je čas to aktívne posúvať ďalej. 
Práca v oblasti realít ako základ môjho fungovania

V čase pandémie je veľmi dôležité fungovať online a čo najviac zo svojej činnosti ukázať na internete, formou fotiek a videí, alebo dokonca aj LIVE streamu. Som presvedčený, že platí pravidlo toho, že čím viac potenciálny kupujúci vidí pred stretnutím, pred obhliadkou, tým pripravenejší a rozhodnutejší na to stretnutie či obhliadku príde a vy predávate seba či svoju nehnuteľnosť najefektívnejšie ako sa dá. Navyše chránite svoje zdravie a šetríte čas. A čas sú peniaze! Svoj príbeh posúvam online, pretože si svoje skúsenosti a zručnosti nechcem nechať iba pre seba a pre svojich klientov. Pripravujem viacero e-bookov, v ktorých sa snažím zhrnúť svoje poznanie do textu, aby to nezapadlo prachom iba v mojej hlave.

Pevne verím, že sa mi čoskoro podarí otvoriť aj vlastnú kanceláriu v Trnave a preto ak máte záujem spolupracovať so mnou v oblasti realít či financií v Trnave a okolí, budem rád, ak ma budete kontaktovať. Kancelária sa stane tiež základňou pre online a kariérne poradenstvo, stane sa mojim produkčným štúdiom, z ktorého sa vám budem prihovárať.

Na tejto novej stránke pod mojiím vlastným menom, v činnosti pod mojou firmou STGroup&Co., budem prezentovať aktuálnu ponuku nehnuteľnosti, referencie na moju prácu a zaujímavosti a aktuality zo sveta realít, financií a kariéry budú pravidelne publikované v mojom magazíne. Tešiť sa môžete aj na ďalšie webové portály, ktoré postupne pripravujem.

Sledujte moje stránky, sociálne siete a buďte v obraze. Stretnite sa so mnou, inšpirujte sa alebo sa pridajte do tímu.