Akciové ponuky

Pozrite si aktuálne akciové ponuky služieb v rámci všetkých mojich činností

Som vám plne k dispozícii

V prípade aktívnej spolupráce som Vám plne k dispozícii a bez ohľadu na to, či využívate službu ZADARMO alebo platenú spoluprácu, snažím sa poskytnúť 100% servis a kvalitu.

Za každé odporúčanie medzi Vašimi známymi budem vďačný a Vy vďaka tomu získate ďalšiu výhodnú ponuku pre seba, finančnú odmenu alebo odmenu vo forme vynikajúceho remeselného piva.

Zoznam aktuálnych akciových ponúk:
  • znížená realitná provízia
  • odmena za odporúčanie realitného predaja
  • marketing developerského projektu v cene provízie 
  • výhodný ročný balík partnerstva na zivepivo.sk
  • PR článok zdarma pre remeselné pivovary
  • zaradenie podniku do kampane s jedlom

Realitné služby pre jednotlivcov a developerov

Medzi hlavnú náplň mojej práce patrí práca realitného makléra, ktorý sa vie postarať o predaj Vašej nehnuteľnosti. Ako člen tímu Broker Consulting, a.s. Vám dokážem zaručiť vysoký štandard mojej činnosti, vrátane využívania najpokročilejších spôsobov propagácie nehnuteľnosti, čo výrazne zvyšuje šance na efektívny a výhodný predaj.

Znížená realitná provízia

Znížená výška provízie 2000 eur platí vo vybranom termíne na všetky novopodpísané výhradné zmluvy o spolupráci pri predaji Vašej nehnuteľnosti (len pre byt, dom a pozemok).

Platnosť: 1.6. - 7.6.2021

Odmena za odporúčanie realitného predaja

Odmenu môžete získať za odporúčanie nehnuteľnosti do predaja už do 7 dní od podpisu zmluvy o výhradnej spolupráci. Klient navyše získa 10% zľavu z celkovej výšky provízie.

Platnosť: 28.5.2021 - 30.6.2021

Marketing developerského projektu v cene provízie

Pri výhradnej správe predaja nehnuteľnosti v developerskom projekte získavate na mieru šitý marketing v cene bežnej 3% provízie. 

Platnosť: celoročne

Živé Pivo - webový portál o remeselnom pive

Webový portál Živé Pivo je jediný web svojho druhu na Slovensku a poskytuje svojim čitateľom a fanúšikom remeselného piva komplexné informácie o pivovaroch, pivných podnikoch, festivaloch či distribútoroch piva. Na webe funguje aj bohatý magazín s rôznymi návodmi a prehľadmi, ktoré uľahčia návštevníkom výber vhodného podniku pri plánovaní večera či výletu.

S ročným balíkom spolupráce ušetríte až 2 mesiace platieb

Dohodnite si s nami výhodný ročný balík marketingových a reklamných služieb na portáli Živé Pivo a 2 mesiace od nás získate navyše ZADARMO.

Platnosť: celoročne

1x PR článok ZDARMA platný pre všetky remeselné pivovary

Každý jeden remeselný pivovar má od nás ako podporu pre gastro segment 1x PR článok ZADARMO. Článok môžete dodať sami alebo vám s prípravou pomôžeme.

Platnosť: Do 30.9.2021

Zaradenie pivného podniku do tématických článkov s jedlom

Počas celého roka sa venujeme príprave rôznych článkov na tému "zážitok" a pivo, týka sa to či už napr. jedla alebo iných pivných zážitkov ako wellness či svadba v pivovare. Ozvite sa nám a my vás pridáme do zoznamu podnikov do článku ZADARMO.

Platnosť: Do 31.12.2021

KREATÍVA: Marketingové a produkčné služby

Zistite viac o mojej produkčnej činnosti, ktorá sa v najväčšej miere týka tvorby rôznej formy obsahu na webové stránky a sociálne siete.

Grafika pre prvých 6 instagramových príspevkov ZADARMO pre všetkých

Pripravíme pre vás ako ukážku našej práce 6 instagramových príspevkov v 1 grafickom dizajne ZADARMO. Ozvite sa nám, aby sme získali základné grafické podklady ako logo a pár fotiek. Zvyšok nechajte na nás (dodáme do 24 hodín).

Platnosť: Do 31.8.2021

Príprava grafiky - série 3 príspevkov vrátane Story a Reel na Instagram pre remeselný pivovar ZADARMO

Pre každý remeselný pivovar pripravíme ZADARMO sériu 3 graficky zladených príspevkov na Instagram vrátane prevzorkovania na Story a prípravy krátkeho Reel videa, ktoré bude ladiť s grafikou.

Platnosť: Do 30.9.2021

5 produktových fotografií ZADARMO

Potrebujete kvalitné produktové fotky na svoj web, sociálne siete alebo e-shop? My vám v rámci ukážky našej práce pripravíme prvých 5 fotografií ZADARMO. Vieme robiť aj 360° či iné interiérové a exteriérové profesionálne fotografie či video pre účely webu, sociálnych sieti alebo Vášho e-shopu.

Platnosť: Do 30.9.2021

Všetky akciové ponuky sú platné podľa časových ohraničení a vyhradzujem si právo ich skrátiť alebo predlžiť, resp. v prípade pracovného preťaženia navrhnuť upravený termín realizácie služby. Pre overenie aktuálnej vyťaženosti mi prosím zavolajte na 0911 648 669.